Çağrı Merkezi: 0 545 856 70 32

Hakkımızda

Eski lezzetleri özlemle anıyor, Geleneksel tatların damaklarda kaldığını biliyoruz.

"Bizim oraların lezzeti bir başka olur” diye açılan yemek muhabbetleri “yok o eski lezzetler artık” diye biten hüzünlü konuşmaları ya yapıyor ya da dinliyoruz.  

Hele ki bir anne veya babaysanız… Sağlıklı ve doğal büyütmek istediğiniz çocuğunuz ya da çocuklarınız varsa.

İşte bizimde hikâyemiz birkaç minik elle buluşmamızla başladı…

Bir Karadenizli olarak bizler şunu iyi biliyoruz, güzel yurdumuzun çeşitli bölgelerinde hala doğal, geleneksel tatlar yetiştiriliyor ve üretiliyor.

Kendimiz için arayıp bulduklarımızı sizlerle paylaşmaya, yeni lezzetleri aramaya karar verdik.

Hiçbirimizin zamanı yok biliyoruz.

Özellikle metropol şehirlerde yaşayanlarımızın. Ev, iş, trafik, sürekli koşuşturmaca…

Birçoğumuzun marketlere, pazarla gidecek vaktinin olmadığını, vakit ayıranlarında aradıklarını bulamadığını da biliyoruz.

Türkiye'nin dört bir köşesinde o yöreye özgü birçok ürün doğal ve katkısız olarak üretilmekte, Biz Kuzeyli Gıda olarak; doğal ve geleneksel lezzetleri özleyenlere, farklı lezzetleri denemek isteyenlere, çocukluğunun tatlarını arayanlara en kaliteli, en güzel yöresel ürünleri “ÇİFTÇİDEN SOFRALARA KÖPRÜ” Sloganımızla ulaştırmayı kendimize görev edindik.  

Doğadan aldığımız güç ve çiftçilerimizden aldığımız destekle mutfaklarınızın, sofralarınızın vazgeçilmezi olmak istiyoruz.

Doğallığından ve lezzetinden emin olduğumuz her lezzeti, ürün yelpazemize ekleyerek her geçen gün sizlere çok daha çeşitli lezzetler ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yemek yemeyi yalnızca doymak için değil aynı zamanda sağlıklı beslenme ve bir keyif olarak gören tüm ziyaretçilerimizin sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini umuyor, ülkemizin bölgesel yiyecek kültürünün yayılmasına küçücük bile olsa bir katkımız olmasını diliyoruz.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Afiyet Olsun…

www.kuzeyligida.com